Voopoo V.Suit 40W Pod Kit
Stok Durumu:   Stokta yok

Voopoo V.Suit 40W Pod Kit

VooPoo V.Suit Kit, başlangıç ​​kalem kitine benzer bir görünüme ve hisse sahip, ancak bir pod kitinin işlevselliğine sahip benzersiz bir cihazdır. Dahili 1200mAh pil ile çalışır, maksimum 40W çıkışa ulaşabilir ve Type-C şarj portu üzerinden hızlı bir şekilde şarj edilir.

Bu kit, çekici bir görünüm ve his sağlarken, cihazın ağırlığını azaltmaya yardımcı olan cilt benzeri bir madde kaplı plastik biçimlendirir. Toplam ağırlığı 69 gramdır ve bu kit çok hafiftir!

Tamamen yeni ağızdan akciğere bölmenin biyonik tasarımı, PnP platformuna sahiptir ve nihai lezzet deneyimi sağlar. Bu cihaz aynı zamanda VooPoos PnP platform bölmeleriyle de uyumludur; bu, kullanılan bobinlere bağlı olarak bu kiti hem ağızdan akciğere hem de doğrudan akciğere uyacak şekilde değiştirebileceğiniz anlamına gelir. Bölme, herhangi bir bağlantı kesilme riskini ortadan kaldıracak şekilde 4 mıknatısla pile sabitlenmiştir.

Cihazın ön kısmında yer alan 0,54 ”OLED ekran, Buhar tarzınıza göre ayarlarınızı değiştirmenize olanak tanır. Ayrıca hem pil seviyenizi hem de nefes sayınızı gerçek zamanlı olarak hızlı bir şekilde kontrol etme olanağına sahipsiniz. Cihaza entegre edilen GENE akıllı çip, zengin tatlar sunar ve watt'ınızı 5 ila 40W arasında ayarlamanıza olanak tanır.

Ek olarak, bu kit, zihninizi rahatlatacak bir dizi güvenlik özelliğine sahiptir. Bunlar, aşırı deşarj koruması, aşırı sıcaklık koruması, fazla mesai koruması, kısa devre koruması, çıkış aşırı akım koruması ve daha fazlasını içerir.

Parametreler

Boyut: 26 x 100mm
Güç Aralığı: 5-40W 
Kapasite: 2ml
Direnç Aralığı: 0.3-3.0ohm 
Çıkış Voltajı: 3.2-4.2V 
Pil: 1200mAh Dahili 
Standart Coiller: PnP-TR1 / PnP-TM2
Uyumlu Coiller: PnP coilleri 0.3Ω ve üstü

Paket içeriği

1 × V.SUIT Cihazı
1 × PnP MTL Bölmesi (2ml)
1 × PnP-TR1, 1.2ohm coil 
1 × PnP-TM2, 0.8ohm coil
1 × C Tipi Kablo
1 × Kullanım Kılavuzu

YORUM YAZIN


Lütfen derece seçin

    
GÖNDER

SAYFALAR