Smok Novo 2 Pod Yedek Kartuş 3lü PaketDetaylı Bilgi için 0543 541 70 70 nolu numaradan Bize Ulaşabilirsiniz.
Smok Novo 2 Yedek Kartuş Coil (3'lü Paket)

Çığır açan ve merakla beklenen Novo 2 Pod Sistemi Başlangıç ​​Kitinin piyasaya sürülmesiyle efsanevi vape üreticisi Smoktech, cihaz için yedek OEM bileşenleri piyasaya sürdü. Smok Novo 2 Kartuş (3 Paket), orijinal parçaya entegre edilmiş orijinal bakla bazlı Smok atomizer bobinleri üzerinde önemli bir gelişme gösterir .

En büyük ve en önemli yeniliklerden biri şasideydi. Novo 2 yeni nesil, ultra verimli 800 mAh entegre bataryayla çalıştığından (birinci nesil Novo'nun 450 mAh bataryasıyla karşılaştırıldığında) hem güç hem de amper büyütülür. Bu nedenle, Bobinli Smok Novo 2 Değiştirme Bölmeleri, birinci sınıf inşaat ve malzemelerde en son teknolojiyi kullanır.

Dahası, Smok Novo 2 Değiştirme Bölmeleri, hareketli, hareketli tutkunları için inanılmaz derecede uygun bir platform sunuyor. Büyük miktarda 2.0ml likit kapasitesine sahip olan bu ürün, ağızdan akciğere (MTL) metodolojisini kullanarak birçok zengin oturum açabilir. Yeniden yükleme için ihtiyaç duyulduğunda, Novo 2 sezgisel bir yan doldurma yuvası mekanizması içerir.

Özellikler:

SMOK Novo 2 Yedek Bartuş Coilli (3 Paket) Özellikler:
Üretici: Smok

Likit Kapasitesi: 2.0 ml

Pod Tipi: Doldurulabilir

Atomizer Coil Malzemesi: Kanthal

Dirençler: 1.0 Ohm, 1.4 Ohm

Esneklik Malzemesi: Organik Pamuk

İle Kullanım: Smok Novo 2 Pod Başlangıç ​​Seti


1 x Smok Novo 2 Yedek Kartuşları (3'lü Paket)

YORUM YAZIN


Lütfen derece seçin

    
GÖNDER

SAYFALAR