One Hit Wonder The Man Premium 100ml Likit


ÜRÜN FİYATI
140 TL


SERTLİK DERECE SEÇİMİ


                ADET
Detaylı Bilgi için 0212 541 70 70 nolu numaradan Bize Ulaşabilirsiniz.
                ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

One Hit Wonder The Man 100ml 

One Hit Wonder The Man Likit 100ML tarafından MAN, şu anda orada olan çilek Tatlı Süt ve Muhallebinin en iyi karışımıdır . İpeksi, zengin kremalı muhallebi, ripest, çıtır çıtır çıtırlara serpilir, bu da damağınızı zevkle sersemletecek tatlar dengesiyle sonuçlanır. Lezzetin tatlılığı, hassas krem ​​tadının üstesinden gelmeyecek, ilk nefes aldığınız anda aşık olduğunuz iyi yuvarlanmış bir vape'yi garanti etmeyecektir.

MAN ejuice'ini soluduğunuzda, taze toplanmış çileklerin tang ve tartılığı sizi memnun edeceksiniz. Çilek tadı inanılmaz derecede sulu ve inanılmaz derecede otantik tadım. Yavaşça, çileklerin doğal şekeri dilinizi sürünerek size mükemmel bir tatlılık seviyesi sunar. Siz nefes verirken, taze kremsi muhallebinin kadifemsi akışı, tatlı dişinizi memnun etmek için sadece bir tutam şekerle damağınızı yıkar.

One Hit Wonder The Man 100ml, iki adet 15 ml'lik sıkılabilir şişeyle birlikte, 100 ml'lik bir sıkılabilir şişeye ulaşır. 80/20 vg / pg tabanı bu büyük ve yoğun vape bulutlarına izin verecektir.

MAN eliquid vape yaparken bir ağız sulandıran pürüzsüz kremsi muhallebi ile tatlı olgun çilek tadını çıkarın.

Paket İçeriği:

1 x Man 100ml sıkılabilir şişe.

2 x 15ml markalı sıkılabilir şişeler.

YORUM YAZINLütfen derece seçin

    
GÖNDER

One Hit Wonder The Man Premium 100ml Likit İle İlgili Yapılan Yorumlar

SAYFALAR