One Hit Wonder Muffin Man Premium Likit 100 ML


ÜRÜN FİYATI
270 TL


SERTLİK DERECE SEÇİMİ


                ADET


Stok Durumu:   Stokta var
One Hit Wonder Muffin Man Premium Likit 100 ML

Tarçın ve şekerin kıvrımlarıyla dolu bir elmalı muffin kek üzerine kusursuz bir şekilde serpiştirilir. Çörek aroması, haşlanmış elmaların tatlılığı için mükemmel bir temel görevi görür. Her isabet Anne tarafından yapılan ev yapımı bir özel bir işlem gibidir.

Muffin Man likit suyunun her bir nefesi, tat tomurcuklarını yavaş pişirilmiş yeşil elmaların gevrek ve tatlı tadıyla sağlar. Şekerli notalar, damak boyunca sıcak tarçın rulolarının girdabı kadar güçlenir. Soluk, ağzınızın başka hiçbir şey gibi sulanmadığını duyacağınız bir çörek tabakasının tütsü ve lezzetinden oluşur.

One Hit Wonder Muffin Man 100 ml'lik bir sıkılabilir şişeye, ayrıca iki adet 15ml'lik sıkılabilir şişeye ulaşır. 80/20 vg / pg tabanı, büyük ve kalın kullanıcı buharına izin verecektir.

MUFFIN MAN LİKİT olduğunda, kalori olmadan ev yapımı bir muamele yapın.

Paket İçeriği:

1 x Muffan Man 100ml sıkılabilir şişe.
2 x 15ml markalı sıkılabilir şişeler.
VG / PG: 80/20 
Lezzet Profili: Elma, Tarçınlı Kek

YORUM YAZIN


Lütfen derece seçin

    
GÖNDER


Yazan
Cüneyt Tan
Derecelendirme

Yorum
Daha önce muffin man 180ml kullanıyodum. Cihazım değişti şimdi pod kullanıyorum 100ml ler pod cihazlara uyumlu olduğu için fakat muffin man 100ml diğer büyük şişelere nazaran daha iyi olmuş sanırım sıvısı seyreltilmiş olduğundan sanırım.
Tarih 
: 30-09-2019

SAYFALAR 

1 |