One Hit Wonder Magic Man Premium Likit 100Ml


ÜRÜN FİYATI
270 TL


SERTLİK DERECE SEÇİMİ


                ADET


Stok Durumu:   Stokta var
One Hit Wonder Magic Man Premium Likit 100Ml

Şeker özlemleri için nihai lezzettir . Tadı, küçük bir torbada gelen sakızlı meyve aperatiflerini anımsatıyor. Karpuzun tazeleyici tadı egemen olurken, dilinizi soğuturken, istediğiniz şeker düzeltmesini size verir.

Magic Man Likit suyunu soluduğunuzda, keskin karpuz lezzetinin bir yumruğu sizi etkisiz hale getirir. Daha sonra meyveli sakızlı şeker dilin üzerine karışır. Limon, portakal ve üzüm gibi tatlar, tatlı dişinizi mutlu hissettirir. Nefes verdiğinizde, çeşitli şekerli meyve aromaları damak üzerinde yıkanır.

One hit Wonder Magic Man Likit, iki adet 15ml'lik sıkılabilir şişeyle birlikte, 100 ml'lik bir sıkılabilir şişeye ulaşır. 80/20 vg / pg tabanı, bu muazzam buhar bulutlarını oluşturmanıza izin verecektir.

One Hit Wonder Magic Man 100ml Bir trifecta meyve aromasını dengeleyerek ve onları tatlı bir karpuz sakızlı şekere harmanlayarak, Magic Man, en sevdiğiniz meyve atıştırmalıklarından bir avuç dolusu çektiğiniz yanılsamayı yaratır. Sadece sihirle başarılabilecek bir başarı! Bu, zevkinize kulak verdiğinize ve merak ettiğinize emin olduğunuzdan - “Bunu nasıl yaptı?”

Paket İçeriği:

1 x Magic Man 100ml sıkılabilir şişe.
2 x 15ml markalı sıkılabilir şişeler.
VG / PG: 80/20 
Lezzet Profili: Karpuz Sakızlı ve Karışık Şekerleme

YORUM YAZIN


Lütfen derece seçin

    
GÖNDER

SAYFALAR