Natura Babas Bounty Salt Likit 50Ml (Muzlu Dondurma)


ÜRÜN FİYATI
100 TL


SERTLİK DERECE SEÇİMİ


                ADET


Stok Durumu:   Stokta var
Natura Hexocell Babas Bounty Salt Likit 50Ml (Muzlu Dondurma)
Bunca vanilya iyiliği olan ve sonunda ayak parmaklarınızda kalmanızı sağlayan buzlu bir vuruş olan bir tatlı muzlu dondurmadır.

Natura Babas Bounty Salt, Ondan önceki diğer buzlu muz tatları gibi, bundan da hoşlanıyorum. Tatlı bir dokunuşla ve gerçekten de herkesin favori dondurulmuş tatlısı izlenimi veren serin bir koolada patlamasıyla mükemmel bir şekerlenmiş muz hissine sahiptir.

Muz, belirtildiği gibi şekerlenmiş bir muz, çeşit çeşit paketlerde aldığınız tatlılar gibi, hemen hemen bol miktarda pudra şekerli yumuşak sütlü bir süt. Bu bir muz runti ya da keskin bir şey değil, pürüzsüz ve kadife.

Vanilyalı dondurmanın yanı sıra burada bir yerde bir krema olması gerektiğini varsayardım. Bobinler ve fitiller üzerinde oldukça kolay göründüğü için, herhangi bir ek tatlandırıcı olmadan pürüzsüzlük ve tatlılık sağlayan bir krem ​​şanti veya şekerleme tahmin ediyorum.

Teneffüs, muz kreması veya muz şekeridir, biraz tatlıdır. Buradaki tatlılık, tam bir vücuda sahip olan şeker veya tatlandırıcıdan daha fazla şekerlemelidir.

Lezzet Profili: Muzlu Dondurma

 VG / PG Oranı: % 50 PG /% 50

 Şişe Ölçüleri: 50ml

 Şişe Tipi: Çocuğa Dayanıklı Kapaklı Plastik Damlatıcı Şişesi

ÖNEMLİ BİLGİLER

18 Yaşından Yaşından Küçükler Ve Hamilelik Dönemindeki Bayanlar E Likitleri Kullanmamalıdır.
E Likit Dolum Sıvıları Doğrudan Oral Yolu İle İçilmemelidir.
Çocukların Ve Evcil Hayvanların Erişebileceği Yerlerde Saklamayınız.

YORUM YAZIN


Lütfen derece seçin

    
GÖNDER

SAYFALAR