Eleaf iJust S Elektronik Sigara 3000mahDetaylı Bilgi için 0543 541 70 70 nolu numaradan Bize Ulaşabilirsiniz.
Eleaf iJust S Elektronik Sigara 

Eleaf ijust s 3000mah, iJust 2 Setinin bir üst modelidir. Bu, Eleaf iJust serisinin bir alt-ohm kalem kısmıdır ve bir alt-ohm tankına sahip diğer benzer kitlerle karşılaştırıldığında şaşırtıcı derecede uygun maliyetlidir. Aldığı yüksek performans dereceleri, Büyük bir değer sağlar. Eleaf iJust S 3000mah Elektronik Sigara'nın kullanımı basittir ve yeni başlayanlar için mükemmel olmasını sağlamak için aşka kolay düşmektedir. 4mL Likit tank kapasitesi ve çeşitli coillerle eşleştirilebilen bir üst dolgu tasarımıdır ve saatlerce buhar keyfi için 3000 mAh batarya ile birlikte gelir.

Eleaf iJust S Paket İçeriği:


1 x ijust S Pil Batarya

1 x ijust S Tank Atomizer (AT 0.3ohm Coil ile birlikte)

1 x AT 0.5ohm Coil

1 x ECL 0.18ohm Coil 1 x USB Kablo

1 x Airflow Control HalkasıEleaf ijust S Özellikleri:

24.5mm çapı
Yükseklikte 139mm
4 mL Suyu Kuyusu
Üst Doldurma Tasarımı
3000 mAh Şarj Edilebilir Pil
2 Tam Güne Kadar Pil Ömrü
0.3 ohm Coil
Kutuda 0,5 ohm EC Yedek Coil Dahil
Kutuda Dahil Olduğu 0.18 ECL SS316 Yedek Coil
Siyah veya Gümüş olarak mevcut
Görünüm:

Küçük ve silindir şeklinde, kompakt bir kaleme benzeyecek şekilde tasarlanmıştır. Siyah veya gümüş renkleri mevcuttur.
Detaylar:

Bataryanın ömrü, kullanılan bataryaya büyük ölçüde bağlıdır. 0.18 ohm ECL coili ile günde 10 mL'den az likit tüketmediğiniz sürece bunu bir gün içinde bitiremiyeceksiniz. 0,5 ohmluk bir coile geçin ve iJust S, şarj olmaksızın tam iki gün sürebilir. Ürünle birlikte verilen USB şarj cihazını kullanarak, batryanın tam şarjı tekrar dolması için yaklaşık 3 saat sürmesi gerekecektir.

Kutuda Eleaf iJust S Elektronik Sigara Setine önceden takılmış 0.3 ohm EC coili ile bulacaksınız. Aynı zamanda güç ve lezzet çeşitleri ile deney yapmak için 0,5 ohm EC coil ve 0.18 ECL SS316 coili ile birlikte gelir. Pil için bir mikro USB şarj cihazı ve hava akışını ayarlamak için kullanılan bir silikon halka vardır.

Gelişmiş bir e-sigara kullanıcısı, Eleaf iJust S'yi kendi zevkleri için çok kolay bulabilir. Kendi mükemmel buharlarını bulmak için farklı watt ayarları ve sıcaklıklarla oynayamayı özleyebilecekler. çekim ve gündelik inhaler yeni gelenler, özellikle fiyat için cihazın basitliğini seveceksiniz. Bazı kullanıcılar, fiyat etiketinin bu cihaz için elde ettiği zevk miktarı için çok düşük olduğunu bile öne sürüyor. İJust S ile, diğer e-sigara modelleri kadar sofistike olmasa bile, paranız için çok fazla duman alıyorsunuz.

Profesyonel İnceleme ve Değerlendirme:

“Güzel hava akımı”

“Üzerinde hava akışı gerçekten harika”

“Kullanması çok kolay ve basit”


YORUM YAZIN


Lütfen derece seçin

    
GÖNDER


Yazan
Burak
Derecelendirme

Yorum
ijust s sipariş vermiştim bugün elime ulaştı dediğiniz gibi youtube üzerinden paylaşılan türkçe videoları seyredip kurulumu yaptım. Canavar gibi çalışıyor teşekkür ederim.
Tarih 
: 18-09-2019

SAYFALAR 

1 |