Cuttwood Manic Mint Premium Likit 60MlDetaylı Bilgi için 0543 541 70 70 nolu numaradan Bize Ulaşabilirsiniz.
Cuttwood Manic Mint Premium Likit 60Ml

Nanenin tadına bakması gereken şekli somutlaştıran şahane bir ferahlatıcı lezzet. Nane ve nanenin serin bir karışımıdır ve lezzet tomurcuklarının ilk vuruşunuzda karıncalandığından emin olabilirsiniz. Nane solukalıkta büyük bir tekme yaratır, ardından solukalıktaki darbeyi yumuşatan nane. Baştan sona kadar eşsiz olan mega chill naneli combo tadına bakacaksınız.

Oldukça minik lezzet profili nedeniyle Cuttwood Manic Mint keskin bir boğaz vuruşuna sahip. Sert değil, ne de nahoş değil, ancak göze çarpan bir boğaz darbesi verecek bu güçlü vuruş. Serin, sakin ve toplanmış ve iyice eğlendim.

Bu sıvı% 70 /% 30 VG / PG karışımı ile karıştırılmıştır. Bu, isabetinizin güçlü lezzet içereceği ve sağlam bulut üretimine sahip olacağı anlamına gelir. Bu, aynı zamanda bu çiğ su suyunun ya RDA'nıza damlaması ya da tankınızı doldurması için mükemmel olduğu anlamına gelir.

Manik Nane beyaz bir etiketle sarılmış geleneksel bir cam e meyve suyu şişesinde gelir. Etikette marka ismi, meyve suyu ismi ve marka logosu bulunur. Manic Mint b Cuttwood 3MG ve 6MG sertlik seviyelerinde 60ML şişelerde taşınıyoruz.

Lezzet Profili: Nane ve Nane
VG / PG: 70/30
Sertlik Seviyeleri: 3MG, 6MG
Boyut: 60ML

YORUM YAZIN


Lütfen derece seçin

    
GÖNDER

SAYFALAR