Cuttwood Boss Reserve Premium Likit 60MlDetaylı Bilgi için 0543 541 70 70 nolu numaradan Bize Ulaşabilirsiniz.
Cuttwood Boss Reserve Premium Likit 60Ml

Kavrulmuş fındık kümeleriyle elde edilen altın renkli bir ballı mısır gevreği. Kremalı sütün içine boğulmuş ve dilimlenmiş muzlarla katlanmıştır.

Karmaşık ve çarpıcı bir şekilde dengelenmiş bir tatlı lezzet arıyorsanız, Cuttwood Boss Reserve gençlik yoludur. Yaratıcı ekipleri, her şeyden daha iyi olan lüks likit lezzetler geliştirme yeteneğini kanıtladı. Boss Reserve Likit suyu için, marka sarhoş edici bir tatlı ve biraz tuzlu bir zevk yarattı.

Boss Reserve haznesini soluduğunuzda, tarçınlı tozlu graham kraker aroması, anında tatlı dişinize zevk sinyalleri gönderecek. Yavaş yavaş, kızartılmış fındık tadı karışıma bir tuzlu element katacak. Ardından, olgunlaşmış muzların karşı konulmaz tadı, nefesteki zengin ve kremsi süt kaplamasını deneyimlemeden önce lezzet tomurcuklarınızı yıkar.

Cuttwood'un bu likit 60 ml'lik bir damlalık şişesinde geliyor . Yüzde 70'lik bitkisel gliserin (VG) ve yüzde 30'luk propilen glikol (PG) bazı, boğaza sert bir darbe vermeden büyük bulutları üflemek için mükemmeldir

Bu Likit Aroma, tatlı dişinizi asla mümkün olmadığını düşündüğünüz şekilde tatmin edecektir.

Birincil Tatlar: Bal Graham Tahıl, Fındık, Muz, Bal

Şişe Ölçüleri: 60ml

Sertlik Dereceleri: 3mg, 6mg

VG / PG: % 70 VG /% 30 PG

YORUM YAZIN


Lütfen derece seçin

    
GÖNDER

SAYFALAR