Juul Pod Sistem Elektronik Sigara
Stok Durumu:   Stokta yok

Juul Pod Sistem Elektronik Sigara

Her şeyi basit tutan JUUL Başlangıç ​​Seti e-sigarası. Bu JUUL pilinin en yeni versiyonu olan JUUL V3'tür. PAX elektronik sigara üreticileri tarafından tasarlanan ve üretilen bu cep boyutunda, yedi farklı JUUL pod lezzet yükleme seçeneğine sahip kullanımı kolay e-cig.

JUUL Buharlaştırıcı Kurulumu:

Pod mod e-cig cihazları, herhangi bir kullanıcı tarafından kolayca ayarlanabilecek şekilde tasarlanmıştır. JUUL Vape Başlangıç ​​Kiti, cihazı bir masaüstü veya dizüstü bilgisayara takılı bir USB şarj cihazına manyetik olarak takmak suretiyle kolayca şarj edilebilir. Dahili bir şarj cihazı arıyorsanız, Cig2o STIK . JULL bir kez şarj olmaya hazır. Basılacak düğme yok, açma yok; Sadece bir nefes al.

JUUL Buharlaştırıcı Performansı:

JUUL Başlangıç ​​Seti, ağırlıkça% 5 nikotin ( nic tuzu ) içindeki JUUL pod yedekleriyle birlikte gelir . Her JUUL bölmesi, bölme başına yaklaşık 200 nefes sunan 0.7 ml önceden doldurulmuş e-sıvı içerir. JULUL bakla dolumları ile Tobaccos'tan gurme aromalı baklalara kadar yedi lezzet, tüm yetişkinler için bir lezzet var.

JUUL Boyut Özellikleri:

JUUL V3 vape kalem başlangıç ​​kiti 4 inç uzunluğunda ¾ "genişliğindedir. Başlangıç ​​seti ile birlikte gelen manyetik USB şarj cihazında durmak, tam olarak şarj olması için yalnızca bir saat sürer.

Nasıl çalışır:

İlk önce: kapağı çıkarın ve bir JUUL bölmesi dolum kartuşunu takın. Dolum bölmesi kartuşunuz ve ağız parçanız olarak iki katına çıkar ve artık çalışmaya hazırsınız. JUUL Buharlaştırıcısının ucunu çizin ve JUUL takımı gerisini halleder.

Şarj göstergesi:

Şarj seviyesini göstermek için JUUL pilinde iki kez dokunun. Yeşil, şarjın yüksek, sarı orta ve kırmızı düşük güç anlamına gelir. Bu gösterge, cihazı kabardığınızda da yanacaktır.

Juul Starter Kit PAKET İÇERİĞİ (New Technology)

1x Juul Pod Mod

1x Usb Şarj Kablosu

4x Pod 18mg (Glacier Mint-Golden Tobacco-Royal Creme-Mango Nectar)

Kullanım Klavuzu

YORUM YAZIN


Lütfen derece seçin

    
GÖNDER

SAYFALAR